Суббота, 20.04.2024, 08:13
Приветствую Вас Гость | RSS

Учитель біології Пастухова В.В.

РОБОТА З УЧНЯМИ

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО

Рекомендації  випускникам щодо якісної підготовки до ЗНО


  1.  Визначитися із предметами, які Ви будете здавати на ЗНО. Розпочати свою підготовку потрібно з визначення того, до чого, власне, Ви будете готуватися. Якомога раніше потрібно окреслити ті факультети та спеціальності, які особисто Вам цікаві для вступу, і продивитися, які сертифікати ЗНО необхідні для вступу на них.
  2.  Пройти минулорічні тести ЗНО з обраних предметів та проранжувати предмети, які Ви будете складати, за складністю особисто для Вас. По-перше, проходження минулорічних тестів ЗНО дозволить Вам скласти уявлення про те, із чим Вам доведеться стикнутися наприкінці навчального року, а, по-друге, у Вас буде можливість об’єктивно оцінити себе і свій рівень володіння навчальним матеріалом з тих чи інших предметів. Навіть якщо Ви виявите, що не набрали навіть необхідний мінімум балів, це не привід засмучуватися. Варто тверезо оцінити, які  Ваші слабкі місця, на які предмети слід виділити більше часу, а які можна залишити «на десерт».

  3.  Скласти графік підготовки до ЗНО. Для того, щоб зробити це, Вам буде необхідно взяти перелік тем, які входять в програму ЗНО з тих чи інших предметів, визначитися із найбільш складними, та визначити приблизні строки, до яких Ви маєте опанувати певний обсяг навчального матеріалу.

  4. Визначитися із способом підготовки до тестів ЗНО. Коли Ви вже склали графік підготовки до ЗНО, Вам потрібно відповісти для себе на питання: чи зможете Ви самі якісно підготуватись до складання зовнішнього незалежного оцінювання? Більшість учнів все ж таки звертаються за допомогою до професійного репетитора або записуються на підготовчі курси при вищих навчальних закладах. Знов-таки, кожен випадок індивідуальний, проте, як правило, найбільший ефект дають регулярні заняття із репетитором.

  5. Тим абітурієнтам, які вирішили самостійно готуватися до ЗНО, варто звернути увагу на таке питання, як вибір посібників. Сьогодні можна знайти різні посібники для підготовки до ЗНО по окремим предметам, але більшість видань містять недоліки і суттєві помилки.

  6. Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) не рекомендував до друку жодних видань, які стосуються питань підготовки до зовнішнього незалежного тестування.

  7. На сайті УЦОЯО є необхідні матеріали для підготовки до тестування з окремих предметів. Їх можна знайти в розділі «Підготовка до ЗНО», де розміщені:

 - програми зовнішнього оцінювання, в яких містяться вимоги до рівня та обсягу знань абітурієнтів,

 - характеристика сертифікаційної роботи,

 - критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю.

8.  Регулярно проходьте онлайн-тестування, вирішуйте тести минулорічних років В незалежності від того, готуєтесь Ви самі чи за допомогою педагога, Вам потрібно якомога частіше проходити тести з обраних предметів.

9. Взяти участь у пробному тестуванні. Пробне тестування – це вкрай корисна процедура, яка допоможе Вам відчути атмосферу реального ЗНО, зрозуміти тонкощі цього заходу та знизити хвилювання на першому реальному тесті. Ми радимо Вам взяти участь у пробному тестуванні хоча б з одного предмету.

Тесты онлайн в Online Test Pad

Підготовка до ЗНО, до ДПА,цікава інформація з предметів

Як поліпшити успішність у школі?

1 крок

Для початку потрібно позбутися деяких факторів, які вбивають стимул до навчання. На першому місці стоїть комп'ютер, марне користування інтернетом, нескінченні ігри забирають величезну кількість дорогоцінного часу. Часто людина може просидіти за комп'ютером "весь день". Постарайся проводити за комп'ютером менше часу, користуйся ним у цілях саморозвитку. На другому місці стоїть телевізор, його можна просто не вмикати. На третьому місці лінь, щоб перестати нічого не робити потрібно зібратися і зробити що-небудь варте уваги. Існує велика кількість способів боротьби з лінню про них ви зможете прочитати про них в інтернеті. У кожного список факторів може бути різним я перерахував три часто зустрічаються. Пам'ятайте, що окрім комп'ютера і телевізора є маса інших способів добре розважитися. А безконтрольні комп’ютерні ігри та перегляд телевізору сприяє деградації людини, в подальшому позбавляючи їх здоров'я і живого спілкування.

2 крок

Ось ти вже перестав відволікатися на всілякі дурниці і поборов лінь. Тепер тобі варто сумлінно виконувати всю роботу задається в школі додому. Намагайся виконувати її добре, не варто обмежувати себе тільки шкільними підручниками, використовуй додаткову літературу. Намагайся відповідати на кожному уроці, заробляй оцінки. З часом ти будеш отримувати задоволення від позитивних оцінок і тобі стане цікаво вчитися, до того ж вчитися стане набагато легше ніж раніше.

3 крок

Хороші відносини з вчителями ще нікому не зашкодили. Вчителю подобатися хороше ставлення до його предмета. Надалі це тобі буде допомагати у форс-мажорних ситуаціях. Якщо ти з якихось поважних причин забув зробити домашнє завдання або просто по особистих справах, вчитель добре ставиться до тебе не буде відразу ставити тобі двійку а дасть шанс виправитися. Зарекомендуй себе як сумлінного учня, який бажає отримати знання.

4 крок

Твої однокласники це також твої друзі. Постарайся налагодити з усіма гарні відносини. Якщо можеш, допомагай їм з навчанням, наступного разу вони допоможуть і тобі. 5 крок Активно бери участь у житті школи. Записуйся на всілякі олімпіади, конкурси, заходи. Головне не перемога а участь! На сьогоднішній момент при вступі у Вузи добре при собі мати портфоліо, в якому будуть всі твої грамоти і нагороди, іноді навіть не важливо те, що у тебе немає призових місця вистачить і простого участі .

Сподіваюся тобі допоможуть ці поради, бажаю гарного навчання!

 

Підручники для користування (електронні версії)

 

Поиск
Календарь
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архив записей
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Block title
Block content